İnönü mahallesi belde caddesi 75/1 Esenyurt/İSTANBUL
trende

Esenler Koltuk Tamircisi

Esenler Koltuk Tamircisi

Esenler Koltuk Tamircisi

Esenler Koltuk Tamircisi,Esenler Koltuk Döşeme,Esenler deri koltuk Tamircisi, Esenler Ofis koltuk Tamircisi, Esenler Büro Koltuk Tamircisi, Esenler Kanepe Tamircisi, Esenler Çekyat Tamircisi, Esenler Koltuk Takımı Tamiri alanında tecrübeli ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla Esenler de en uygun fiyatlı koltuk tamiri hizmetini siz değerli müşterileriyle buluşturuyor.

Ekiplerimizce evinize gelerek incelemelerimizi yaptıktan sonra size koltuk tamiri fiyatı veriyoruz.

Ve 15 gün içinde koltuğunuzu onarıp siparişinizi tamamlıyoruz.deforme olmuş koltuklarınızı istediğiniz modele göre

kaliteli sünger ve malzemelerle döşüyoruz. Ve ek ücret istemeden kapınıza kadar getiriyoruz.

Çünkü Esenler Koltuk Tamircisi kendini kanıtlamış bir firma olup her türlü soruya cevap vermeye hazırdır.

Esenler Koltuk Tamircisi

Esenler Koltuk Tamircisi

Koltuk tamiri ciddi bir işlemdir ve yapılabilmesi için mutlaka alanında uzman personelin olması gereklidir. Esenler Koltuk Tamircisi Profesyonel ekiplerimiz sayesinde eskiyen koltuklarınızı atmanıza gerek kalmadı. Eskiyen koltuklara yeni bir görüntü kazandırmakta, ayrıca arzu edildiğinde koltukları farklı bir görüntüye kavuşturmaktadır

Çünkü,koltuktamircisi.com.tr eskiyen koltukların tamir, boya, cila ve yüz değişimini titizlikle gerçekleştirmektedir. Arzu eden müşteriye model değişikliği avantajını da sunan Esenler Koltuk Tamircisi,

eski mobilyadan yeni bir görüntünün de ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Uzun süredir kullanılan ve iskeletinde herhangi bir problemin olmadığı koltukların yeni bir görüntüye kavuşması mümkündür.

koltuktamircisi.com.tr, eskimiş koltukların tüm noktalarını tamir ederek uygun fiyata koltuk sahibi olma avantajını sunmaktadır. Eskiyen, yıpranan, çizilen ve parçası kopan, kumaşı yıpranan ve yırtılan koltukları özenle adresten alan personelimiz, atölyeye getirmektedir.

Burada her aksamı incelenen koltuğa nasıl bir onarım işleminin uygulanacağı tespit edilmektedir. Sonrasında uzman ekiplerimiz, müşterinin talebi doğrultusunda koltuğun tamir işlemine başlamaktadır. Gerekli müdahaleler yapılıp tamirat işlemi tamamlandıktan sonra koltuk adrese teslim edilmektedir.

Evinizdeki, restoranınızdaki, işyerinizdeki mobilyalarınızın ahşap yüzeyler zamanla çizilebilir,

çentiklenmiş ve çukurlaşabilir veya yapısal ve eklem kararsızlığı yaşayabilir. Bunun için koltuktamircisi.com.tr Koltuk tamir ve döşeme olarak mobilyalarınızı, onarım ve restore etmekteyiz.

Mobilya restorasyonu, Mobilya tamiri (yapısal),  Eklem stabilizasyonu, Mobilya çizik onarımı,  Mobilya rötuş,Döşeme tamiri, Deri onarım, Cila, Sünger Değişimi, temizlik ve restorasyon,Diğer hassas onarımlar (çentik ve girintiler) gibi detaylarda hizmet sunmaktayız.

Eski Koltuk Tamir Edildiğinde Yenilenir

Koltuk tamiri ile ilgili Esenler Koltuk Tamircisi ile iletişime geçildiğinde uzman personelimiz adrese gelerek gerekli ön incelemeyi gerçekleştirmekte ve müşterinin arzu ettiği renkteki kumaşla birlikte koltuğu yerinden alarak atölyeye getirmektedir. Koltuğun bu nakliye işlemi de titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Atölyede gerekli tadilat ve tamiratı yapılan koltuklar, sonrasında yine aynı titizlikle adrese teslim edilmektedir. Esenler Koltuk Tamircisi, tüm hizmetinde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi uygulamakta ve buna göre çalışmaktadır.

Tamir edilmesi gereken koltukla ilgili uzman ekiplerimiz yerinde inceleme yaparken yaklaşık bir fiyat da söyleyebilmektedir. Çünkü,Tamir işlemi yapılmadan önce müşteri yeni bir yüz ve yeni bir kumaş istediğinde, ya da koltuk renginin değiştirilmesini arzu ettiğinde, bunu gelen personelle paylaşması önemlidir.

Kumaşlar, koltuk cilası ve rengi ile ilgili karar verildikten ve müşterinin onay vermesinin ardından koltuk adresten alınmaktadır. Tamir işlemi bittikten sonra da koltuk adrese teslim edilmektedir.

Zaman içinde eskiyen ve arızalanan koltukların tamir edilmesi, yeni koltuklarla kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlıdır. Ayrıca iskeletinde herhangi bir arıza olmaması durumunda tamir edilmesi, yüzün değiştirilmesi, bazı aksamların onarılması ile eski koltuklar yeni bir koltuk halini almaktadır.

Ayrıca arzu edildiğinde modelinin değiştirilmesi de mümkündür. Bu da tam anlamı ile koltuğa yeni havasını vermektedir.

Bu nedenle koltuk eskidiğinde ya da arızalandığında atmak yerine tamir ettirilmesi tavsiye edilmektedir.

Yeni Bir Koltuğa Sahip Olabilirsiniz

Koltuk tamiri yapılmadığında zamanla bozulma çok daha derinleşecek ve belki de tamir edilmesi mümkün olmayacaktır. Bu nedenle, koltukta bir arıza tespit edildiğinde firmamızla irtibata geçilmesi tavsiye edilmektedir.

Çünkü,Esenler Koltuk Tamircisi Uzman personelimiz koltuğun neresinde arıza meydana geldiğini tespit etmekte ve o kısıma müdahalede bulunmaktadır.

Ayrıca tamir haricinde tadilat hizmetini de gerçekleştiren uzman personelimiz sayesinde uygun fiyata yeni bir koltuğa sahip olma avantajı da elde edilebilmektedir.

Esenler Koltuk Döşeme ve Yüz Değiştirme

Esenler Koltuk Döşeme ve Yüz Değiştirme konusunda hizmet veren Esenler Koltuk Tamircisi, her zaman kendini geliştirmeyi hedeflemiş,

Ev ve iş yerlerinde kullanılan her türlü oturma gruplarının ister tamir, ister sıfırdan imalat olsun tüm döşeme ve giydirme işlerini yapmaktayız. Koltuk döşeme işleri için bizleri tercih eden müşterilerimize çok geniş kumaş ve deri döşeme seçenekleri sunarak hayalindeki koltuğa kavuşmayı amaçlayan firmamız yaptığı tüm işlerde 2 yıl garanti vermektedir. Beğenmek sizden imal etmek üretmek bizden parolası ile yola çıkan Esenler Koltuk Tamircisi sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacaktır.

Biz biliyoruz ki “en iyi reklam mutlu müşteri tavsiyesidir”.

 Eskiyen koltuklarınızı yeniliyoruz

 Yılların verdiği bilgi birikim ile koltuk imalatı yapan Esenler Koltuk Tamircisi eskimiş, yıpranmış koltuk takımlarınızın tamir işlerinide yapmaktadır. koltuk kaplama veya koltuk tamiri eskimiş olan koltuklarınızın yeniden ilk günkü haline dönüştürülme işidir.koltuklarınız kumaşı söküldükten sonra deforme olan sünger yeni sünger ile değiştirilir iskelet kısmında kırılma gevşeme gibi tamir işlemleri varsa onarılıp sağlamlaştırılır isteğe göre koltuk modelinde uygun durumlarda değişiklik yapılabilir seçmiş olduğunuz kumaşın kaplaması ile uzun yıllar kullanabileceğiniz koltuk takımlarınıza sahip olursunuz. koltuk tamiri tecrübe isteyen bir iştir

Esenler Koltuk Kaplama 

Kullanmış olduğunuz ve evinizin dekorunda önemli bir yere sahip olan koltuklarınızın her türlü tamirini yapıyoruz. Esenler mobilya tamir firması olarak, uzman teknisyenlerimiz ile kaliteli işçilik ortaya koyuyoruz. Esenler Koltuk tadilatı ihtiyacınız olduğunda hemen Esenler Koltuk Tamircisi ile iletişim kurabilir ve koltuklarınızı evinizden alarak, tamir etmemizi sağlayabilirsiniz.çünkü, Koltuklarınızla ilgili her türlü tamir, düzeltme ve iyileştirme çalışmalarını yapıyoruz. Yapmış olduğumuz tamir işlemlerinde, koltuk iskelet sistemleri, ahşap dekor bölümleri, döşeme kumaş tamiratı gibi tüm işlemleri yaparak, ürünlerinizi tamamen yeniliyoruz.

Esenler Koltuk Kaplama, sıkıldığınız, eskimiş ve yenilemek istediğiniz koltuklarınızı istediğiniz kumaşla kaplıyoruz. Ve deneyimli çalışan kadromuzla koltuğunuzun yapısına uygun kumaşı bulmak için evinize gelmekteyiz. Ve kaplatmak istemiş olduğunuz koltuk veya berjer için bizlere sormak istediğiniz sorularınızı eksiksiz yanıtlıyoruz. Koltuklarınızı evinizden alıp işlem sonrası evinize ücretsiz bir şekilde getiriyoruz. Koltuk kaplama işlemi öncesi verilen ücret haricinde ek ücret talep etmiyoruz

Esenler Koltuk Tamir firması olarak her zaman aktif çalışan kadromuza sorularınızı sorabilirsiniz.

Esenler Sandalye Döşeme ve Tamir 

 Firmamız gerek tamir konusunda gerekse bakım ve onarım konusunda çok büyük bir hassasiyetle hizmet vermektedir. Koltuklar belirli bir kullanım sonrasında evlerdeki havalardan rutubete kadar hatta doğal olarak kullanıma kadar birçok sebeple yıpranmalar yaşamaktadır. Bu yıpranmalar sonrasında elbette ki mobilyaları değiştirmeyi herkes ister. Ancak hem dekoratif olması hem de istediğiniz mobilyalar ulaşılması açısından bazen çok ciddi maliyetler karşımıza çıkabilmektedir. Elbette ki bu işlemler gerçekleştirilirken bazen yüksek rakamların önüne geçilebilmesi adına sizler de daha rahat ve kontrollü şekilde bilgi alabilirsiniz.

Esenler Koltuk Tamircisi

Esenler Sandalye Döşeme ve Tamir 

Esenler Koltuk Tamircisi sizlerin döşeme işlemlerinizi gerçekleştirirken sizlere geniş bir şekilde renk kartelası sunacaktır. Bu kumaş kartelası içerisinden gerek renk gerek desenlere göre sizler de tercihlerinizi yapabilirsiniz. Buna göre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu tercihlere uygun bir şekilde gerçekleştirilmiş olan döşeme işlemleri sonrasında koltuk döşeme ve tamiri konusunda sizler de en net sonuçlara ulaşmış olacaksınız. Firmamızın geniş kapsamlı bir şekilde çalışmaları sebebiyle sizler de herhangi bir noktada sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca tamirat konusunda en önemli noktaların başında kuşku yok ki ahşap kısmından pamuk ve sünger kısmına kadar A’dan Z’ye her türlü işlemin doğru ve düzenli bir şekilde işlemesi gelmektedir.

İç kısmında olduğu gibi dış kısmında da özellikle ahşap kısmından çok büyük bir önem arz etmektedir. Ahşabın özellikle üst kısmında işlemi olması durumunda Esenler Koltuk Tamircisi konusunda sizlere yıllardır hizmet veren firmamız, bu konuda kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu işlemler kolay bir şekilde yapılmamaktadır. Özel işlemlerdir ve gereken el işleme gerçekleştirilerek sizlere sunumu sağlanır. Firmamız doğru ve düzenli bir şekilde işlemler sunmaktadır. Her zaman kaliteli sistemlerin sunumu sağlanır. Elbette bu konuda çok hassas bir şekilde işlemler yapılmaktadır. Özenli ekiplerimiz sayesinde koltukların tamiri yapılırken kaliteli ürünler seçilmektedir. Böylece eşyalarınızı sıfır almış gibi kullanabilirsiniz. Sizler de bu konuda Esenler Koltuk Tamircisi ne güvendiğiniz takdirde çok sağlıklı sunumlar sağlanacaktır.

Esenler Berjer Tamiri

Esenler Berjer Döşeme ve Tamir, Koltuk noktasında insanların karşısına çok sayıda seçenek çıkıyor. Onlardan bir tanesi de tam anlamı ile zamansız bir ürün olan berjerler. Kullandıkları alanlara özel bir ambiyans katarken modası da asla geçmiyor.

Böylesine özel olan Esenler berjer tamiri hizmeti alımı da aşağıda detaylı bir biçimde ifade edildiği gibi

kimi zaman çok gerekli olabiliyor. Firmamız da bu alanda son derece özel bir hizmet veriyor.

Esenler Berjer döşeme ve kaplama hizmeti alınmasının en temel nedeni çok daha ekonomik olmasıdır.

Zira berjerler her dem kullanılabilen ürünler olduğu için

yeni bir berjer almak eğer berjerin ana aksamı sağlam ise ve de döşemede eskime varsa mantıklı değildir.

Çok da maliyetli olan bir iştir. Bunun yerine döşeme değişimi yaptırmak çok daha mantıklıdır.

Yine döşeme eskimese bile döşemeden sıkılan insanlar da sezonun gözdesi olan renk ve desenler ile

değişime giderek berjer koltuklarını çok daha modern bir hale getirebilirler. Bu da bir diğer değişim nedenidir.

Berjer Döşeme ve Tamir Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Berjerler döşemesi itibarıyla çok dikkatli döşeme isteyen koltuk türleridir. Esenler Berjer döşeme ve kaplama işin özünde özel bir uzmanlık alanıdır. Zira berjerlerin kendisine has bir tasarımı vardır. Döşeme sırasında en ufak bir potluk, fazlalık olmaması gerekir. Her şey ince bir işçilik ile yapılmalıdır. Nitekim firmamızda berjer alanında uzmanlaşmış personellerimiz kusursuz ve eksiksiz bir döşeme gerçekleştirirler.

Son olarak belki de hepinizin çok merak ettiği berjer kaplama ve tamir konusunda da bilgi vermek gerekir ise şunları firmamız adına ifade etmek gerekir. Esenler Koltuk Tamircisi berjer döşemeleri noktasında baştan verebildiği bir fiyat yoktur.

Kullanılan kumaşın türüne, koltuk, kanepe, berjer ve sandalye döşeme sırasında değişim yapılacak

diğer malzemelere ve toplamda kullanılan malzemeye göre rakamlar değişir.

Yine de yeni bir berjer koltuk ya da berjer takımı almaya göre fiyatlarımız çok daha uygundur.

Kredi kartı, nakit, hesaba havale gibi farklı ödeme seçenekleri siz değerli müşterilerimize ödeme biçimi olarak sunulur.

Siz de kendinize en uygun olan biçimde gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Esenler Berjer Döşeme ve Tamir, firmamız berjer tamiri, Esenler sandalye döşeme işlemlerini gerçekleştirebilir. Çünkü kullandığımız kaliteli kumaş türleri uzun ömürlü olup ve yıllarca aradığınız konforu sunabilirler.

15 yıl öncesinden kalma, berjer, veya sandalyelerinizi bizimle iletişime geçecek

profesyonel döşeme değişiminde mağaza vitrinlerinde bulunan son model mobilyalar kadar yenileye bilirsiniz.

Ve çok kısa bir süre de ekiplerimiz berjer lerinizi alarak 15 gün içinde teslim ediyor.

Kumaşı yırtılmış, evcil hayvanlarınız tarafından ipleri çıkarılmış,

renkleri solmuş ve eski rahatlığını veremeyen mobilyalarınız için en iyi çözüm

Esenler Berjer Döşeme firması ve Esenler Koltuk Tamircisi olarak her daim sizlerin yanındayız.

Ve misyonumuz her daim en modern ve standartların üstündeki yenilemeleri yaparak sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektir. Çünkü dekorasyon modasını yakından takip edebilmek için illa her yıl mobilyalarınızı yenilemenize gerek kalmayacaktır. Ama ufak koltuk döşeme değişiklikleri evinize yepyeni bir hava katacaktır. Üstelik koltuk desenleri ve renkler tamamen sizin kendi zevkinize göre uygulanacaktır.

Berjer Döşeme Hizmeti Ayrıcalıkları

Esenler Berjer Döşeme Firması olarak hizmetlerimiz sadece döşeme değişimiyle sınırlı kalmıyor. Firmamızla çalışmaya karar verdiğinizde adresinize bir aracımızı yönlendirerek, tamir edilecek eşyalarınızı alınır. Mümkün olan en kısa süre içerisinde yenileme işlemleri tamamlayarak mobilyalarınızı adresinize gönderiyoruz. Size düşen sadece evinizde mobilyalarınızın yenilenmesini beklemek. Sıradan döşeme firmalarında bulunmayan ayrıcalıklı döşeme hizmetlerimizden faydalanmak için bizi ofisimizde ziyaret edebilirsiniz. Türkiye’nin Koltuk Döşeme ve Koltuk İmalatı konusundaki lider firması olarak iddia ediyoruz. Kaliteli hizmet, uygun fiyat ve son model koltuk takımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Esenler Berjer Döşeme ve Tamir

Esenler Berjer Döşeme ve Tamir salonlarınızın en şık parçaları berjerler,

üzerinde uzun saatler geçirdiğiniz çalışma sandalyeleriniz, koltuk takımlarınız alındıktan sonra uzun süre kullanmayı beklediğiniz ürünlerdir.

Çünkü ne yazık ki bu mobilyalarınızın iskeletleri uzun süre dayanabilse de döşemeleri kısa sürede yıpranabiliyor.

Veya bu durumda mobilyalarınızı tamamen atmak yerine döşemelerini değiştirmek sizin için hem karlı hem de pratik bir yöntem olacaktır.

Çünkü, Esenler Koltuk Döşeme işlemleriniz için bu konuyla ilgili bir firma bulmanız gerekecek.

Peki koltuk döşeme işini hangi firmalar yapar.  Esenler Berjer Döşeme ve Tamir değişimi nasıl bir işlemdir. Yazımızda tüm bu soruların cevabını bulabileceksiniz.

Esenler Çekyat Döşeme ve Kaplama

Yaşam alanlarının kullanışlı olmasını ve konforu sağlayan koltuklarınızı değiştirmek istediğinizde,

seçeneklerimiz içi döşemelerini değiştirmeyi teklif ediyoruz.

Esenler Koltuk Tamircisi Tamir işlemlerimiz sayesinde,

daha yeni görüntüye ve sağlam yapıya kavuşturulan koltuk takımlarına uygun maliyetlerle sahip olabiliyorsunuz.

Döşemesi eskiyen koltuklarınız için seçtiğiniz renk döşeme ve kumaş ürünleri ile kaplama yapıyor,

orijinal görüntüsüne sahip olmasını sağlıyoruz. Koltuk modellerine göre hangi kumaş ürününün ve renginin daha iyi olacağı konusunda da müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Koltuk takımları, yaşam alanlarında uzun süre ve sürekli kullanılan parçalar olduğu için görselliği her zaman önemlidir.

Bunun için sevdiğiniz renk ve desenleri kullanarak, tamir edilen koltuklarınızın,

döşeme ve kumaşlarını değiştirerek, evinizin dekoruna uygun olmasını sağlıyoruz

Esenler Çekyat Döşeme ve Kaplama

Esenler Çekyat Döşeme, Evinize farklı bir hava katmak ancak bu havayı yakalarken de

maliyet konusunda çok zorlamamak istiyorsanız koltuk döşeme fırsatlarından ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Esenler Çekyat Döşeme olarak bu yönde en kaliteli hizmetlerimizi müşterilerimiz için sunmaya devam ediyoruz.

Esenler Koltuk Tamircisi olarak bu sektörde yıllardır yer almaktayız. Gün geçtikçe daha büyük olan başarılara sahip işlere imza atıyoruz. Esenler Koltuk Tamircisi her daim kendisini yeniliyor ve gelişime dahil oluyor.

Yeni hizmetlerimize eski hizmetlerimizden elde etmiş olduğumuz tecrübeleri yansıtırken buna yenilikleri de ekleyerek daha iyi çalışmalar ortaya koyuyoruz.

 Esenler Çekyat Döşeme, Esenler Koltuk Döşeme, Esenler Koltuk Tamircisi ve daha sayabileceğimiz pek çok İstanbul ilçesi noktalı firmasal hizmetlerimiz ile ihtiyaçlarınıza büyük bir hızla karşılık vermek adına çalışıyoruz.

İlçe odaklı çalışmalarımız kapsamında artık çok daha fazla müşteriler ile iletişime geçebiliyor, müşterilerimize daha kısa süreler içerisinde koltuklarını teslim edebiliyoruz.

Atölyelerimizde mutlaka kaliteli ürün ve malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz. İmalat aşamasında kullanmakta olduğumuz kaliteli ürünler sayesinde işimizi sağlama alıyor, müşterilerimize bu sayede güven aşılıyoruz.

Müşterilerimizin güveni bizler için oldukça büyük önem arz ediyor. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin memnuniyet sağlaması halinde motivasyon yüklü bir şekilde diğer çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.

Esenler Koltuk Tamiri de dahil olmak üzere diğer firma bazlı hizmetlerimizde

müşteri memnuniyetini merkezi noktamıza alarak kusursuzluğu amaçlıyoruz.

Firmamızda ev, ofis, otel, resmi kurum, kafeteryaların koltuk, kanepe,

sandalyelerin kumaş ve deri döşeme işlemleri yapılmaktadır.

Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz ile tüm Esenler koltuk döşeme işlemleri titizlikle yürütülür.

Esenler Koltuk Tamircisi

Esenler ofis koltuk tamir döşeme

25 yıllık deneyim ile en kaliteli ofis koltuk döşeme ve koltuk tamiri hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Koltuk döşeme ve ev mobilyalarının uzman personellerimiz tarafından onarılması ile şık koltuklara sahip olacaksınız.  Koltuk yüzü değiştirme işlemlerini kısa sürede yaparak, evinize farklı bir hava katabiliriz.

Esenler koltuk döşeme, Esenler ofis koltuk tamiri, Esenler berjer ve kapitone yüz yenileme işlemleri hatasız bir şekilde,

aldığımız OSGB hizmeti ve isg önlemleri alınarak yapılır. Koltuk yenileme ve boyama işlemlerinde yüksek kalite malzemeler kullanılmaktadır. Atölyemizde her zaman siz değerli müşterilerimizin isteklerine ve önerilerine önem veriyoruz.

Esenler Ofis koltuk döşeme hizmetleri

Esenler ofis koltuğu döşeme, Esenler ofis koltuğu kumaş değişimi hizmetleri uzman ekiplerimizce özenle yapılmaktadır. Ofis koltuk kaplama hizmetleri

Esenler ofis koltuk kaplama, Esenler ofis koltuğu yüz değişimi işleri firmamızın sunduğu hizmetler arasındadır.

Her türlü ofis koltuğu başta olmak üzere, yemek masası sandalyeleriniz,

cafe sandalyeleriniz, restaurant sandalyeleriniz, ofis sandalyeleriniz ve ev koltuklarınızın tamiratı yapılmaktadır.

Esenler koltuk kaplama olarak ücretsiz servis araçlarımız ile adresinizden alıp

dilediğiniz adrese teslim ettiğimiz Esenler Ofis Koltuğu Tamiri hizmetlerimiz ile her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Esenler ofis koltuk tamircisi

Birebir orjinal kalıplarında ya da tasarım ekibimizin insiyatifine göre ofis koltuklarınızın yüz değişimlerini yaptırabilirsiniz.
Üstelik sizlerin seçmiş olduğu kumaş ve döşeme renklerinde.

Bunun için yapmanız gereken tek şey servis talebi oluşturmak ve size gelen arkadaşlarımızın sunduğu kataloglardan deri ve kumaş renklerini seçmektir.
Yaptığımız tüm büro koltuk kaplamaları değişen parça ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Bu konuyla ilgili refenraslarımızı Referanslarımız – Restorayson adımlarını takip ederek görebilirsiniz.
Döşeme fiyatları koltuklarınızın modeline veseçmiş olduğunuz kaplama malzemesine göre değişiklik göstermektedir.

Net bilgiyi bizleri arayarak ve ürün görsellerinizi whatsapp ya da mail yolu ile bizlere ileterek alabilirsiniz.
Makam koltuğu döşemesi, personel çalışma koltukları döşemesi,

ofis kanepesi döşemesi, fileli koltuk döşemesi gibi tüm büro koltukları ve büro sandalyeleri döşemelerini bizlere yaptırabilirsiniz.

Koltuk ve diğer ürünlerinizi ücretsiz olarak adresinizden alıyoruz ve hiçbir ücret talep etmeden

İstanbul genelinde dilediğiniz bölgeye ücretsiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Esenler koltuk tamircisi olarak, İstanbul’un neresinde olursanız olun,

her türlü ofis, büro, berber ve konferans koltuklarınızın tamir,

bakım ve onarımını profesyonel ekiplerimizce yerinde ya da atölyemizde itinayla yaparak teslim ediyoruz.

Esenler Özel Ölçü Koltuk İmalatı

Köşe Koltuk takımlarından tüm modeller istenilen ölçülerde üretilmektedir. Zengin renk seçenekleri, yataklı ve sandıklı özelliklerde köşe takımları yapılır.

Koltuk üretiminin fabrikasyonlaşması her evde aynı görüntünün oluşmasını sağlamıştır. Evinde yenilik isteyen ya da sıradan modellerin dışında yeni bir görünüm olsun diyorsanız. İstanbul koltuk döşeme evi, koltuk döşeme, koltuk tamiri ve Esenler özel ölçü koltuk imalatı yapmaktadır. Sizin isteklerinize en iyi şekilde cevap verebilecek kadroya ve çalışma ekibine sahiptir.

Özel ölçü koltuk imalatı yapan koltuktamircisi.com.tr bugüne kadar birinci sınıf işçilik ile yaptığı her üründe kaliteli malzeme kullanarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik üretim yapmıştır. İsteğe bağlı ölçü kumaş ve renk seçeneği ile hayalinizde ki koltuğa sahip olmak için, Sayısız referansı bulunan Esenler Koltuk Tamircisi farklılık isteyenlerin tercih ettiği en iyi koltuk döşeme ve imalatı yapan firmalar arasındadır.

İstanbul geneline hizmet veren Esenler Koltuk Tamircisi siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti suna bilmek için Esenler Koltuk Tamircisi ve ekibi durmaksızın sizleri memnun edebilmek için çalışmaktadır. Özel koltuk imalat, koltuk döşeme ve tamir konusunda üretimi yapan Esenler Koltuk Tamircisi bugüne kadar edindiği tecrübeler ve bilgi birikimi ile sizlere de aradığınız farklı koltuk seçenekleri ile hizmet vererek isteklerinizi eksiksiz yerine getirecektir.

Stoklarımızda hazır koltuk veya oturma grupları mevcut değildir. Sipariş üzerine size özel imalat yapmaktayız.

Neden Esenler Koltuk Tamircisi

Çünkü,Bizimle çalıştığınızda gözünüz arkada kalmaz. Esenler Koltuk Tamircisi;

ürünlerinizi söz verdiği şekilde birinci sınıf işçilikle ve en yüksek kalitede malzeme kullanarak yapar,

söz verdiği tarihte teslim eder.

2 WhatsApp’tan fotoğraf göndererek ücretsiz fiyat ve bilgi alırsınız.

Eğer ürünlerinizi yaptırmaya karar verirseniz evinizden ücretsiz alıp,

yenilenmiş ve ambalajlanmış şekilde evinize ücretsiz teslim ederiz.

3 En üst düzey işçiliği sevgimizle uyguladığımız ve birinci sınıf malzeme kullandığımız koltuklarınız için,

en uygun fiyatı koltuktamircisi.com.tr olarak bizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Fiyat/Kalite oranında iddialıyız!

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: