İnönü mahallesi belde caddesi 75/1 Esenyurt/İSTANBUL
trende

Ofis Koltuğu Tamiri

Ofis Koltuğu Tamiri

Ofis Koltuğu Tamiri

Ofis Koltuğu Tamiri firması olarak sizlerden gelen ofis ve iş yeri koltukları tamir talebine gün içinde hızlı servislerimiz ile cevap vermekte, ve koltuk tamiratlarınızı yapmaktayız. Tamir için kullandığımız tüm yedek parçalar 1. sınıf ve garantili ürünlerdir. Dolayısı ile yaptığımız tamirlere ve değiştirdiğimiz tüm parçalara garanti veriyoruz. Çünkü bizler koltuk tamircisi olarak, bu koltuk neden bozuldu sorusunu kendimize sorup, bir daha aynı şekilde bozulmaması için en ideal tamir çözümlerini sizlere sunuyoru

Yılların verdiği deneyim ve sektörel tecrübemizle kurduğumuz atölyemizde ofis koltuklarınızı tamir ediyoruz.

Çoğu zaman en ufak bir arızasından dolayı değiştirmek zorunda olduğunuzu düşündüğünüz büro koltuklarınız aslında kolaylıkla tamir edilebilmekte. Bu imkandan faydalanabilmeniz için ne yazık ki satış sirkülasyonuna engel olmamak için kimsenin sunmadığı ofis koltuğu tamiri hizmetini size sunuyoruz.

artık ofis mobilyalarınızın ömrü daha uzun!

Ofis büro koltuklarının arızları için ofis koltukları yedek parçacısı için sokak sokak dolaşmanıza gerek yok. Bizleri arayıp whatsapp üzerinden resim attığınızda ihtiyacınız olan parçayı tespit edip sizlere fiyatını veriyoruz. Servis dahil fiyatımız ile ekiplerimiz adresinizde ofis koltuklarınızı tamir ederken sizler de kısa sürede hizmet almanın keyfini çıkartabilirsiniz.  ofis koltukları yedek parçacısı olarak envanterimizde bir koltuğu oluşturan tüm parçalar mevcutt

Ofis Büro Koltuk Tamiri

Ofis Koltuk Tamiri hizmetini sunan firmamız eski koltuklarınızı koltuk iskeletinden süngerine kadar kaliteli malzemeler kullanılarak yenilemektedir. Ofis koltuğu yüzeyini kaplarken kullandığımız ürünleri, firmamızın sahip olduğu geniş renk aralığında olan kumaş ve derilerin arasından tercih edebilirsiniz.

ofis büro koltukları tamiri hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için birinci sınıf kalitede malzemeler kullanmaktayız. Ofis koltuklarınıza döşeme işlemini uygularken aynı zamanda koltuk iskeletini ve süngerini de yenileyerek ilk günkü konforuna ulaşmasını sağlamaktayız. Zamanla yıpranarak hasar görmüş ofis koltuklarınızı uzman ekibimiz sayesinde tamir ederek ilk günkü gibi yeni olmasını sağlamaktayız. Alanında deneyimli ekibimiz sunduğu modern işçilik ile ofis koltuklarınızın dekorasyon trendlerini yakalamasını başarmaktayız. Bunun yanı sıra ofis büro koltuğu imalatı da yaparak tamamen size özel kaliteli ofis koltuğu imal etmekteyiz. Atölyeler de uzman ekibimiz tarafından imal edilen ofis koltukları konforlu ve şık olmasıyla kendini kanıtlamıştır. Kaliteli sünger ve yüzey ürünü seçimi, tasarımı ve dikimini en iyi şekilde yapan alanında uzman ekibimiz ile en iyi koltuk imalatı hizmetini sunmaya çalışmaktayız.

ofis koltuğu döşemesi ihtiyacı olan müşterilerimiz için koltuk döşeme hizmetimiz garantili ve birebir orijinal kalıpları ile yapılmaktadır.Döşeme olacak tüm ofis koltukları detaylı olarak tamir edilir.Teslim edilirken ilk günkü gibi pırıl pırıl ve dolgun şekilde teslim edilir.

Ofis koltukları tamiri genel olarak 2 kısımdan oluşur.

Bunlar;
Ofis koltuk döşemesi ya da arızalı yedek parça değişimleridir. Ofis koltuk döşemelerinde kumaş ve deriler yüzlerce renk ve desenlerle sizlerin seçimine sunulur. Sizlerin beğendiği kumaş ve derilerle koltuklarınız birebir orijinal şekilde kalıplandırılır ve kaplanır.
Kumaş / deri değişiminde koltuklarınızın süngerleri de düzeltilir takviye edilir. Dolayısı ile ilk almış olduğunuz gibi canlı ve yeni durur. Ayrıca mekanik aksamların bakımları yağlama ve temizleme gibi bakımlar da yapılarak ofis koltuklarınız pırıl pırıl paketlenir sizlere teslim edilir.
Yedek parçaları dilerseniz parça olarak sizlerde alabilir kendiniz ya da teknik birimleriniz değiştirebilir. Yaptığımız tüm tamir işleri ve yedek parça değişimi satışı garanti kapsamındadır. Kısaca yaptığımız hizmetleri sıralarsak bunlar:

ofis koltuklarınızı tamir ediyor, yeniliyoruz.

ofis ve iş yeri koltuklarının tamir, döşeme ve yedek parça (kolçak, mekanizma, amortisör, ayak, teker) değişimlerini
yapmaktayız. Gün içinde tamir hizmeti sunuyor, koltuklarınızı uygun fiyatlara garantili bir şekilde onarıyoruz.

ofis koltuklarınızı gün içinde, kısa sürede tamir ediyoruz.

ofis koltukları tamiri firması olarak sizlerden gelen ofis ve iş yeri koltukları tamir talebine gün içinde
hızlı servislerimiz ile cevap vermekte, ve koltuk tamiratlarınızı yapmaktayız. Tamir için kullandığımız tüm
yedek parçalar 1. sınıf ve garantili ürünlerdir. Dolayısı ile yaptığımız tamirlere ve değiştirdiğimiz
tüm parçalara garanti veriyoruz. Çünkü bizler koltuk tamircisi olarak, bu koltuk neden bozuldu sorusunu kendimize sorup, bir daha aynı şekilde bozulmaması için en ideal tamir çözümlerini sizlere sunuyoruz.

Ofis büro koltuklarının arızları için ofis koltukları yedek parçacısı için sokak sokak dolaşmanıza gerek yok. Bizleri arayıp whatsapp üzerinden resim attığınızda
ihtiyacınız olan parçayı tespit edip sizlere fiyatını veriyoruz. Servis dahil fiyatımız ile ekiplerimiz adresinizde ofis koltuklarınızı tamir ederken sizler de kısa sürede hizmet
almanın keyfini çıkartabilirsiniz. ofis koltukları yedek parçacısı olarak envanterimizde bir koltuğu oluşturan tüm parçalar mevcuttur.

Ofis koltuklarınızın kaplaması mı eskidi süngeri mi çöktü

ofis büro koltuk döşemecisi ihtiyaçlarınız için de hizmet veren
firmamız, her türlü koltuk ve oturma gruplarınızın döşemesini yaparak,
eski kaplamalarını yeni hale getirmektedir. Kaplama için sizlerden aldığımız ürünlerinizi sizlere yepyeni, bakımları yapılmış, sünger takviyeleri edilmiş
ve gerekli temizliği yapılmış olarak ambalajlı bir şekilde teslim alırsınız. Üstelik eski büro koltuklarınızı yenilemek, yeni koltuk almaya göre maliyet olarak çok daha avantajlıdır. Kaldı ki yaptığımız tüm döşeme ve kaplama işlerine de garanti vermekte, eski ürünlerinizi mükemmel bir şekilde onararak teslim etmekteyiz. büro koltukları tamiri firması olarak sizlerin tüm sorunlarına çözüm olmaktayız

 

 ofis koltukları tamiri ofis ve iş yerleriniz için birbirinden güzel ve kaliteli oturma grupları üretiyor ve kapınıza kadar getiriyoruz.
Web sayfamızda ürünler kategorisinde beğendiğiniz bir ürünü kısa sürede sizlerin seçtiği renklerde ve dokuda üreterek teslim ediyoruz.
Ürünlerimize olan güvenimiz, kalitesi olsun, konforu olsun o kadar üst düzey ki, beğenmediğiniz ürünü derhal iade alıyoruz.
 kapı kapı dolaşarak büro koltukcusu aramanıza bir son veriyor adresiniz neresi olursa olsun verdiğiniz siparişleri ayağınıza kadar getiriyoruz.
Aynı zamanda büro koltuk tamirleriniz için de koltuk tamir servisimizden faydalanabilir ve restorasyon sonrası koltuklarınıza ilk günkü gibi yeni ve konforlu olarak sahip olabilirsiniz.
Üstelik yeni koltuk almanın çok çok altında bir bütçeyle koltuklarınızı tamir ettirebilirsiniz.

Dilerseniz  koltuk tamir firması olarak daha neler yapmaktayız detaylıca anlatalım.

 

 ofis koltukları tamiri ve yedek parça değişimi ihtiyaçlarınıza da çözüm bulmakta.Beylikdüzü geneli işyerlerinizde ya da evlerinizde bulunan ofis koltuklarınızın tamiri ve yedek parça değişimleri için bizleri aramanız yeterli. Servis ekiplerimiz derhal gelerek ofis koltuk tamiri ihtiyaçlarınıza çözüm olacaklardır.

Kumaş ve deri değişimi yani kaplama olacak ofis koltukları için  ise eğer başka koltuklarınız yoksa firmamız tarafından sizlere geçici koltuklar verilerek sizlerin zor duruma düşmesi önlenir ve sizin ofis koltuklarınız atölyelerimiz de tamir edilerek teslim edilir. Yedek ofis koltukları hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Ofis koltukları tamiri genel olarak 2 kısımdan oluşur.Bunlar: Kumaş/Deri değişimi ya da arızalı yedek parça değişimleridir. Kumaş / deri değişimlerinde yüzlerce renk ve desen sizlerin seçimine sunulur. Sizlerin beğendiği kumaş ve derilerle koltuklarınız birebir orjinal şekilde kalıplandırılır ve kaplanır. Kumaş / deri değişiminde koltuklarınızın süngerleri de düzeltilir takviye edilir. Dolayısı ile ilk almış olduğunuz gibi canlı ve yeni durur. Ayrıca mekanik aksamların bakımları yağlama ve temizleme gibi bakımlar da yapılarak ofis koltuklarınız pırıl pırıl paketlenir sizlere teslim edilir.

Yedek parçaları dilerseniz parça olarak sizlerde alabilir kendiniz ya da teknik birimleriniz değiştirebilir. Yaptığımız tüm tamir işleri ve yedek parça değişimi satışı garanti kapsamındadır. Kısaca yaptığımız hizmetleri sıralarsak bunlar:

Ofis Koltuk, kanepe, sandalye tamiri
Büro Koltuk, kanepe, sandalye tamiri
Sinema-Tiyatro-Konferans salonları Koltuk, kanepe, sandalye tamiri
Dersane Koltuk, kanepe, sandalye tamiri
Ofis Koltuk, kanepe kumaş değişimi
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: