İnönü mahallesi belde caddesi 75/1 Esenyurt/İSTANBUL
trende

Berjer Tamiri

Berjer Tamiri

Berjer Tamiri

Koltuk döşeme ve  Koltuk tamiri işiyle ilgilenen firma sayısı oldukça fazladır. Bu firmalar arasından doğrusunu seçmezseniz döşemeleriniz amatör kişiler tarafından muntazam olmayan bir şekilde değiştirilir ve işlem sonucunda mobilyalarınız çöp olur. Bu riske girmeden doğru bir döşeme firması bulmak istiyorum derseniz Bizim Berjer Döşeme,Koltuk Döşeme ve Sandalye Döşeme firmamız size yardımcı olabilecek en iyi firma. Neden mi? Çünkü firmamız koltuktamircisi.com.tr Türkiye’deki en iyi döşeme firması da ondan.

Biz Türkiye’de en iyisiyiz ama merak etmeyin. Bu fahiş fiyatlarla sizleri soyup soğana çevireceğimiz anlamına gelmiyor. Firmamız Koltuk Döşeme değişimi konusunda uzmandır ve sadece kullanılan kumaş ve sünger miktarına göre fiyat belirler. Yeni mobilyalara dökeceğiniz paralardansa zevkinize göre seçeceğiniz döşemelerle hayalinizdeki mobilyalara sahip olabilirsiniz. Firmamız Berjer Tamiri, Sandalye Döşeme ve Tamir işlemlerinin hepsini gerçekleştirebilir. Kullandığımız kaliteli kumaş türleri sayesinde değişen döşemeler oldukça uzun ömürlü olup size yıllarca aradığınız konforu sunabilirler.

“Kırılan, Çöken Berjerlerinizi Onarıyoruz”

İskeleti kırılmış, ayağında yada süngerinde problemler olan berjerleri tamir ediyoruz.
Klasik berjer, kulaklı berjer, kolsuz berjer yada modern tarzda imal edilmiş tasarım berjerler…
Nasıl bir berjere sahip olursanız olun, berjerinizle ilgili tamirat işleri için bizlerden garantili berjer tamiri hizmeti alabilirsiniz.
Berjerinizin ayak yada iskelet kırılmalarını, mevcut döşemesine zarar gelmeden tamir edebiliriz.
Oturak yerinde çökme yada oturak süngerinde deformasyon varsa ilgili tamirat hizmetini alabilirsiniz.
Düğme atması, dikiş yada fermuar yerinden sökülmesi durumundada berjer tamir hizmeti alabilirsiniz.
Berjer tamiri için bizlere berjerlerinizin fotoğrafını çekerek göndermeniz, sorunu ve talebinizi yazmanız yeterlidir.
Müşteri hizmetlerimiz kısa sürede sizlere berjer tamir fiyatlarımız ile geri dönüş yapacaktır

Berjerlerinizin tamir ihtiyacı olduğu her durumda bizleri arayabilir,Berjer Tamiri
garantili berjer tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Berjer döşeme ve tamiri, koltuk noktasında insanların karşısına çok sayıda seçenek çıkmaktadır.

Onlardan bir tanesi de berjerlerdir. Kullanıldıkları alanlara özel bir ambiyans katarken modası da hiç geçmemektedir.

Böylesine özel olan berjerlerin tamiri ve kumaşlarının değişimleri de yüksek öneme sahiptir.

Berjer döşeme ve kaplama hizmeti alınmasının en temel nedeni, çok daha ekonomik olmasıdır. Zira berjerler her zaman kullanılabilen ürünler olduğu için yeni bir berjer almak yerine berjerin ana aksamı sağlam ise ve döşemelerinde eskime mevcut ise döşemelerinin tamir edilmesi en mantıklı yoldur.

Döşemeleri eskimese bile döşemesinin renginden ve modelinden sıkılanlar da döşemelerini yenilemeyi düşünebilmektedirler. Bu da diğer değişim nedenlerinden biridir.

Berjer döşeme ve tamiri yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Berjerler döşemesi itibariyle çok dikkatli döşeme isteyen koltuk türleridir. İşin özünde özel uzmanlık isteyen bir iştir. Zira berjerlerin kendisine has bir tasarımı vardır. Döşeme sırasında en ufak bir potluk, fazlalık olmaması gerekir. Her şey ince bir işçilik ile yapılmalıdır.

Emek Koltuk Döşeme firmamızda berjer alanında uzmanlaşmış personellerimiz kusursuz ve eksiksiz bir döşeme gerçekleştirirler. Berjer döşemelerinin fiyatları, kumaşın türüne, koltuk, kanepe, berjer ve sandalye döşeme sırasında değişim yapılacak diğer malzemelere ve toplamda kullanılan malzemeye göre rakamlar değişir. Yine de yeni bir berjer koltuk ya da berjer takımı almaya göre fiyatlarımız oldukça uygundur.

Berjer Döşeme ve Tamir

Berjer Döşeme ve Tamir firması olarak hizmetlerimiz sadece koltuk döşemekoltuk tamiri ve sandalye yüz değişimiyle sınırlı kalmıyor. Çünkü salonlarınızın en şık parçaları berjerler, üzerinde uzun saatler geçirdiğiniz çalışma sandalyeleriniz, koltuk takımlarınız alındıktan sonra uzun süre kullanmayı beklediğiniz ürünler. Ama ne yazık ki bu mobilyalarınızın iskeletleri uzun süre dayanabilse de döşemeleri kısa sürede yıpranabiliyor. Ayrıca bu durumda mobilyalarınızı tamamen atmak yerine döşemelerini değiştirmek sizin için hem karlı hem de pratik bir yöntem olacaktır.

Berjer TamiriKoltuk Döşeme işlemleriniz için bu konuyla ilgili bir firma bulmanız gerekecek. Ayrıca döşeme işini hangi firmalar yapar. Berjer döşeme ve tamir değişimi nasıl bir işlemdir. Yazımızda tüm bu soruların cevabını bulabileceksiniz.

Berjer Döşeme Hizmeti Ayrıcalıkları

Berjer Döşeme ve Tamiri olarak hizmetlerimiz sadece döşeme değişimiyle sınırlı kalmıyor. Firmamızla çalışmaya karar verdiğinizde adresinize bir aracımızı yönlendirerek, tamir edilecek eşyalarınızı alıyoruz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde yenileme işlemleri tamamlayarak mobilyalarınızı adresinize gönderiyoruz. Size düşen sadece evinizde mobilyalarınızın yenilenmesini beklemek. Sıradan döşeme firmalarında bulunmayan ayrıcalıklı döşeme hizmetlerimizden faydalanmak için bizi ofisimizde ziyaret edebilir ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin döşeme konusundaki lider firması olarak iddia ediyoruz ki yenilenen döşemeleriniz yakınlarınız tarafından yeni satın alınmış mobilyalardan ayırt edilmeyecek. Kaliteli hizmet, uygun fiyat ve son model koltuk takımları için bizimle iletişime geçin.

Berjer Döşeme Neden Gereklidir

Koltuklar uzun vadeli kullanımlarda eskir, yıpranır, bakım ve tamire ihtiyaç duymaktadır. Koltuğa gerekli önemi göstermemek, koltuğun kullanım ömrünü kısaltmaktadır. Döşeme yardımıyla koltuklarınıza uyguladığınız bakım ve Tamir işlemleri Berjerin görünüm tarzını tümden yenilemektedir. Bu sayede koltuklarınızda aradığınız fakat bulamadığınız tarzı yakalayabileceksiniz.
Berjer Döşeme türleri içerisinde onlarca farklı model ve yüzlerce farklı renk tonlaması yapılmaktadır. Aynı zamanda bu kadar fazla seçeneğe sahip olan Berjer Döşeme, doğru ellerde doğru şekilde işlendiğinde koltuğu tanınmayacak hale getirmektedir. Bu sayede yıpranmış, eskimiş ve hasar görmüş koltuklarınız yenilenmiş olacaktır.
Berjer Döşeme, diğer Döşeme türlerinin aksine koltukla bütünleşmektedir. Aynı zamanda sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi koltuğun kullanım ömrünü uzatmaktadır. Bu sayede koltuklarınız Berjer Döşeme sayesinde ilk aldığınız gün gibi parlak ve canlı duracaktır.
Berjer Döşeme ve Tamir, kısa vadede değil uzun vadede işlev gösteren ve sürekli yenileme yapılmasına gerek duyulmayan bir işlemdir. Bir kez yapılması, koltuğun uzun vadede problem yaratmamasına yardımcı olmaktadır.

 Berjer Tamiri

 Berjer Tamiri firmamıza telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Telefonda görüştüğünüz çalışanımız size ne aman koltuklarınızı alabileceğimize dair bilgi verecektir. Firmamız bütün yenileme işlemlerini hızlı yaptığı için günlerce koltuklarınızın götürülmesini beklemezsiniz. Aynı zamanda sizden teslim alınan koltuklar çok kısa sürede tekrar elinize ulaştırılır. Siz evinizden hiç çıkmadan tüm koltuklarınız ilk günkü gibi olabilir. Makul fiyatlarla koltuklarınızın döşemesini değiştirin ve kalan paranızla da başka ihtiyaçlarınızı karşılayın.

 Berjer Döşeme tanıştıktan sonra tüm yakınlarınıza tavsiye edeceğiniz bir firma. Koltuklarınız için iyi bir çözüm önerisi arıyorsanız yapmanız gereken tek şey  Koltuk Döşeme ile iletişime geçmek.  İstediğiniz renk ve desen kısa sürede sonra koltuklarınızda olacak.

Berjer ve Sandalye Döşeme

Sandalye DöşemeKoltuk Döşeme  Ofis Büro Koltuk Tamiri ve çok daha fazlası firmamızla ilk günkü temiz ve konforlu haline kavuşabilir. Yıllar önce aldığınız koltuklar zaman geçtikçe ilk günkü kalitesini kaybedip dinlenme zamanlarınızda sizi rahatsız edebilir. Firmamız yaptığı Döşeme ve Tamir değişimlerinde size mobilyalarınızı ilk aldığınızdaki konforu da vaat ediyor.Berjer Döşeme olarak, her model koltuk,berjer,sandalye renk ve cila değişimleri de firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Berjer Tamiri

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: