İnönü mahallesi belde caddesi 75/1 Esenyurt/İSTANBUL
trende

Sandalye Döşeme ve Tamiri

Sandalye Döşeme ve Tamiri

Sandalye Döşeme ve Tamiri

Sandalye Döşeme firmamız sürekli yenilenen kumaş ve renk tasarımlarıyla evinizde bulunan tüm mobilyaları yeniliyor. Tek bir döşemeyle evinizin dekorasyonunu değiştirmek isterseniz firmamız uzun yıllardır döşeme alanına getirdiği yeniliklerle sektördeki bir numaralı firma olmaya devam ediyor.  İşinin ehli ustalarımız, birinci kalite malzememiz ve taklit edilen tarzımızla en çok tercih edilen döşeme firması olmaktan gurur duyuyoruz. Firmamızı lider yapan sadece hizmet kalitemiz değil aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız ve daima sizden geri gelen dönüşlerle kendimizi şekillendirmemiz. Kurumsal nitelikteki hizmetlerimiz bizimle çalışmak isteyen herkesin evine yeni bir dokunuş getirebilir. İstediğiniz tarzda berjerler, çalışma koltukları ve Sandalye Tamiri çeşitlerini bizimle paylaşmanız yeterli. Geniş kumaş seçeneklerimiz içerisinde isteğinize uygun bir döşeme yapabileceğimize eminiz.

Sandalye Döşeme

Sandalye, mutfak ve yemek odalarında sıklıkla kullanılan ve vakit geçirilen şık kullanışlı ve az yer kaplayan bir mobilya ürünüdür. Sandalye seçiminde bulunurken kaliteyi düşünerek modelini zevkinize göre seçip  hareket etmeniz gerekiyor. Bu sayede sandalyeleriniz daha geç deforme olacak ya da rengi her zaman istediğiniz gibi pırıl pırıl duracaktır. Ancak kullanıldıkça mobilya ürünlerinde deformeler görmek kaçınılmaz bir hal alıyor. Yıllar geçtikçe kullanıma bağlı olarak deformasyonlar normaldir. Mobilyaların iskelet yapılarında bozulmalar ve buna istinaden iskelette kırılmalar esnemeler gibi deformeler gösteren durumlar  normaldir. Bu gibi durumlarda sandalyelerinizi değiştirmenize gerek yok. Firmamız sizlere sandalye tamir, sandalye döşeme, sandalye yüzleme, sandalye yüz değişimi, sandalye kumaşları, sandalye renk değişimi gibi konularda yardımcı oluyoruz. Sandalyelerinizi yenileyerek modern ve kaliteli bir görünüm elde edebiliyoruz. Kullanmış olduğumuz tüm malzemelerimiz ve kumaşlarımız garantilidir. Oturma kısmında çöküntü olan sandalyeler için iç iskeletindeki lastik kayışlar yenilenir ve sünger ilavesi gerekir ise sünger ilavesi yapılabilir, bu halk dilinde beyazlatma diye geçer.

Sandalye Döşeme ve Tamiri

Kumaş ve Renk Seçenekleri

Müşterilerimiz için kumaş ve renk seçeneklerimizi oldukça geniş tutmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz sandalyelerinin kafalarındaki tasarımsal görünümle birebir aynı görselinde olmasını sağlamış oluyoruz. Kumaş tercihinde bulunurken mutlaka kaliteden taviz verilmeden üretilmiş olunan kumaşları tercih ediyoruz. çalışma gösterdiğimiz firmalar kumaş konusunda temkinli davrandıkları için özellikleri üst düzey ürünler elde ediyoruz.

Sandalye döşeme bazında renk tercihi de büyük önem arz ediyor. Çünkü sandalye döşeme hizmeti almak isteyen bireyler yalnızca sağlamlığı değil estetik görünümü de önemli sayıyor. Bunun için müşterilerimizin sandalyelerini kullanacak olduğu ortamın da havası göz önünde bulunduruluyor. Bu sebepten ötürü renk seçeneklerimizi bir hayli geniş tutuyoruz.

Alanında profesyonelleşmiş olan uzman kadromuz ile döşeme işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Atölyelerimizde en iyi ürünleri kullanarak sonuçların başarılı olmasına zemin hazırlıyoruz. Siz de kusursuz hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz .

Sandalye Döşeme Aşamaları Nelerdir

Sandalye TamiriKoltuk DöşemeOfis Büro Koltuk Tamiri ve berjerleri ve de çok daha fazlası firmamızla ilk günkü temiz ve konforlu haline kavuşabilir. Yıllar önce aldığınız koltuklar zaman geçtikçe ilk günkü kalitesini kaybedip dinlenme zamanlarınızda sizi rahatsız edebilir. Firmamız İstanbul Koltuk Döşeme ve Tamir değişimlerinde size koltuklarınızı ilk aldığınızdaki konforu da vaat ediyor.

Mobilyalarınızın döşemelerini değiştirmemiz için bizi aradığınızda firmamız tarafından gönderilen araç mobilyalarınızı teslim alarak atölyemize getirir. Atölyede tüm döşemesi sökülen koltukların iskelet bölümünde hasar varsa oda giderilir. Gerekiyorsa boyama işlemi yapılır. Boyalar kuruduktan sonra seçtiğiniz desen ve renkteki yeni döşemeler mobilyalarınıza monte edilmeye başlanır. Firmamızdaki tüm ustalar bu konuda oldukça tecrübeli olup gayet muntazam bir şekilde kumaş döşemesini işlerler. KoltukBerjer ve Sandalye Döşeme işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim edilmek üzere özenle paketlenerek yola çıkarılır. Eşyalarınızın paketlendiği için yolculuk sırasında kirlenmez ve hasar görmezler.  Size ulaşan eşyaları yeni dekorasyonunuzda istediğiniz gibi yerleştirip kullanmaya başlayabilirsiniz.Sandalye Döşeme ve Tamiri

Firmamızın gerçekleştirdiği döşeme değiştirme işlemleri oldukça hızlı olup, mobilyalar alındıktan sonra haftalarca bekletilerek mağdur olmazsınız. Unutmayın ki kaliteli hizmet yalnızca kaliteli kumaş ya da hızlı hizmetten geçmez. Kaliteden ödün vermeyen hizmetler hem iyi malzeme hem hızlı teslimat hem de yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle sağlanabilir. Sizde şişirilmiş kampanyalar yerine gerçekten kaliteli olan bir döşeme hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve adres bilgilerinizi verebilirsiniz.

Sandalye Döşeme ve Sandalye Tamiri

Sandalye Döşeme ve Sandalye Tamiri konusunda da Koltuk Döşeme Atölyesi olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerimiz bulunmaktadır.Deneyimli ustalarımız ile her türlü Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri işleri garanti kapsamında ve hızlı servis sistemimiz sayesinde yenileyerek ürününüzü teslim ediyoruz.Bunların yanı sıra esnek ödeme seçenekleri ile aile veya şirket bütçenizi zorlamadan yaptırmanızı sağlıyoruz.İstanbul geneli ücretsiz servis hizmetimiz doğrultusunda Tamir veya Döşeme ihtiyacı olan işlerinizi adresinizden alıp adresinize teslim ediyoruz.

Sandalye Döşeme ve Tamiri

İç ve dış mekanlarda kullanım rahatlığı sebebi ile en fazla kullanılan ürünler sandalyeler olmaktadır. Uzun süreli kullanım, güneş ışığına maruz kalma, neme maruz kalma gibi sorunlardan dolayı sandalyeler yıpranmaktadır. Uygun materyaller ve metotlar ile gerçekleştirilen tamirin ardından sandalyeleriniz yeniden kullanıma kazandırılabilmektedir.  Model farketmeksizin sandalye döşeme ve sandalye tamiri yapan atölyemizde ; salon takımlarınız, mutfağınız veya restaurantlarınızda kullandığınız sandalyeler zaman zaman kullanıma bağlı olarak hem iskeletinde oynamalar hemde zemininde çökmeler meydana gelmektedir. Sandalye döşeme işinde yapılması gereken eski döşemesinin sökülerek iskeletin eklem yerlerinden sağlamlaştırılması. Sonrasında ihtiyacı var ise cila ve boya yenilemesi yapılmasıdır. Son olarak ise sünger ve kumaşın yenilenmesi. Sandalye döşeme nasıl olmalı ve sandalye döşeme fiyatları hakkında modeline göre sınıflandırmak için bizlere ulaşın.

Genel olarak işlem uyguladığımız ev koltukları; Köşe Koltuk Takımı,Klasik Koltuk Takımı,Çekyat Takımı,Berjer,Kanepe Takımı,Kapitoneli Koltuk Takımı,Chester Koltuk Takımı,Josefin,Sandalye

Sandalye Döşemecisi ve Sandalye Tamircisi Firması olarak deneyimli ustalarımız ve teknolojik makinalar kullanarak bu konuda sorunlarınızı çözüm odaklı çalışmalar sağlamaktayız. Sandalye Döşeme veya Sandalye Tamiri dışında firmamız,

Sandalye Döşeme,

Sandalye Tamiri,

Sandalye Üretimi,

Seri Üretim Sandalye,

Sandalye Döşeme Fiyatları,

Sandalye Kaplaması,

Sandalye Yüzleme,

Sandalye Modelleri,

Sandalye Döşeme Nasıl Yapılır,

gibi aklına gelen her konuda iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak yardım alabileceğinizi unutmayınız.Bizim işimiz sadece Sandalye yapmak değil Koltuk Döşemek ve Koltuk Tamiri de yapmaktayız.

Ofis Koltukları alanında mekanik olarak bir arıza tespiti durumunda İstanbul geneli sahadaki servis araçlarımız iş yerinize gelerek yerinde arızalı parçayı değişimini yaparak iş yerinizde koltuğunuzla alakalı bir mağduriyet yaşamamanızı sağlıyoruz.

Döşemeci,Tamirci,Kaplama,Yüzleme

Otel veya Pansiyonlarla ilgili Koltuk ve Sandalyeler Döşeme ve Tamiri dışında Yatak Başlığı ve Baza DöşemesiKonferans Salonlarının Döşeme olan bölümlerinin Döşemesi ile ilgili de yardımcı oluyoruz.

Koltuk Döşeme Atölyesi olarak ürünlerinize uyguladığımız Döşeme işleminde kullandığımız Döşeme Malzemeleri ve yapmış olduğumuz işçiliğe 2 yıl garanti vermekteyiz.

Hayalinizdeki koltuklara birbirinden farklı renk doku ve türde yüzlerce seçenek sunarak istediğiniz koltukları halk arasında Koltuk Kaplama,Koltuk Yüzleme olarak da bilinen işlem uyguluyoruz.

“En Güzel Kumaş ve Deriler İle Eski Sandalyenizi Yeniden Tasarlayın”

Eskiyen sandalyelerinizi dilediğiniz renk kumaş yada derilerden yeniden kaplıyor, hızlıca teslim ediyoruz.
Sandalye döşeme hizmetimiz ile yeni sandalye masrafına katlanmayın. Döşetin, karlı çıkın.
Hemen sandalyelerinizi döşetmek için whatsapptan fotoğraf atın, fiyat teklifi alın.

Sandalye Döşeme ve Tamiri

Sandalye ve Koltuk Döşeme Fiyatları

Firmamız size sunduğu tüm bu ayrıcalıklı hizmetleri hangi fiyatlarla yapıyor merak etmekte haklısınız. Genelde kaliteli hizmet sloganı hep yüksek fiyat algısı oluşturur. Ancak endişelenmenize gerek yok. Sandalye ve koltuk döşeme firmamız sunduğu hizmetlerin ederince bir fiyat biçer. Müşterileri kalite adı altında fahiş fiyatlara mahkum etmez. Ödeyeceğiniz döşeme değişim fiyatı kullanılan kumaş miktarı ve cinsine göre değişmekte olup haricinde ek bir bedel ödemezsiniz. Bu sayede mağazalarda bulunan mobilyalardan çok daha uygun fiyatlı ve yepyeni koltuk ve sandalyeler elde etmiş olursunuz.

Sandalye döşeme kaplama fiyatlarını belirleyen bir kaç önemli etken vardır. Bunlar sırasıyla;

  • Sandalyelerin tamire ihtiyacı olup olmadığı
  • Süngerlerinin değişip değişmeyeceği
  • Kullanılacak kumaşın metre fiyatı
  • Toplam da gidecek kumaş metrajı
  • Boya cila olup olmayacağı, olacak ise rengi
  • Komple kumaş kaplı bir sandalye mi ? Yoksa sadece oturum yeri kaplı bir sandalyemi.

Bu durumlar doğrultusunda sandalye döşeme fiyatları oluşmaktadır. Bunu bir kaç örnek ile daha anlaşılır bir duruma getirelim

Nasıl Çalışıyoruz

İşte adım adım çalışma aşamalarımız…

Ön Keşif

Ön keşif hizmetimiz ile İstanbul koltuk tamiri, koltuk kaplama, koltuk döşeme  işleriniz yerinizde arıza & bakım uygulamaları için uzmanlarımız tarafından bilgilendiriliyorsunuz. Onay vermeniz durumunda işlemlere hemen başlıyoruz.

Çalışmalara Başlıyoruz.

Tamir, bakım, onarım ve değişim işlemleri için alanında deneyimli uzmanlarımız tarafından taahhüt ettiğimiz sürede tamamlamak için çalışmalara başlıyoruz.

Projenizi Tamamlıyoruz

Taahhüt ettiğimiz sürede tamamladığımız projeniz için öncelikle e-posta ve SMS yoluyla bilgilendirilirsiniz. Müşteri temsilcimizle yapacağınız görüşme sonucunda teslimat adresinize ekiplerimiz tarafından projeniz teslim edilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: