İnönü mahallesi belde caddesi 75/1 Esenyurt/İSTANBUL
trende

Koltuk Tamiri

Koltuk Tamiri

Koltuk Tamiri

Koltuk döşemelerin insan hayatındaki yeri büyüktür. Tartışmasız her insan rahat ve dinç bir bedene sahip olmak için koltuk döşemelerini çok büyük bir özen ve titizlikle seçer. Vücudun dinlenmeye olan ihtiyacı baz alınarak yapılan koltuğun insan hayatındaki yeri önemlidir. Elbette rahatlık, huzur ve iyi bir konfor için sağlam döşemelere ihtiyaç vardır. Çünkü kötü döşenmiş bir koltuğun sırt ve bek ağrısının yanı sıra kişiyi psikolojik olarakta rahatsız ve huzursuz eder. Bununla beraber kullanım süresi ve ömrü kısa olur. İşte bu yüzden koltuk döşemesi alınırken çok iyi araştırma yapılması ve sonuçların önceden analiz edilmesi gerekir.

Koltuk tamiri ve yüz değişiminde yılların kazandırdığı tecrübeye sahip bir kadronun, estetik ile buluştuğu noktada biz varız. Güvenli bir adresin, zarafet ile buluşması, sizlerden gelen örnek Modeller ve Fikirler doğrultusunda eskiye yenilik katılır.

Eski koltuklarınızı adeta pamuktan el halısı dokurcasına kitap gibi düzgün dikişleri olan, piyasada 5.000 ila 25.000 fiyat aralığına sahip bir takım haline dönüştürmek istiyorsanız; incelik, ustalık ve kaliteden asla ödün vermemiş Koltuk mühendisine güvenebilirsiniz.

Her daim doğru ve radikal kararlar alan “Koltuk mühendisi” muazzam işler ortaya koymaktadır. Ürettiği ürünlerde en başta müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Kısaca kaliteyi hakkıyla alabileceğiniz en güvenilir adres burasıdır.

Koltuk tamircisi; yaklaşık 20 senelik deneyimi ile siz değerli müşterilerimize İstanbul ve yurt genelinde koktuk tamiri / yüz değişimi hizmeti vermektedir.

Çalışma sistemimiz ücretsiz servisimizle koltuklarınız evlerinizden alınıp, sökülüp yeniden kaliteli İşçilik ve malzeme ile tamiri sorunsuz yapılıp en kısa zamanda teslim edilir. Yaptığımız işlerin, yapacaklarımızın da teminatı olduğu gibi, envai çeşitte referanslarımızla işçiliğimizin arkasındayız.

koltuktamircisi.com.tr ailesiyle tanıştığınıza pişman olmayacaksınız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: